درباره شرکت آنا شیمی آراز

بهترین هستیم، چون اولین هستیم

شرکت آنا شیمی آراز به عنوان اولین تولید کننده چسب ۱۲۳ در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ در غالب برند مپل مکس و تنها با تولید چسب ۱۲۳ آغاز نمود. اما در ادامه و با توجه به نیاز بازار محصولات متنوع دیگری همچون انواع چسب های آکواریوم، پاک کننده های چسب ۱۲۳ و  سیلیکون و فوم، چسب قطره ای ساندیسی، چسب دو قلو و … نیز به سبد تولیدات این مجموعه اضافه شده و در غالب برندهای مپل مکس، تاپ فیکس، مپل فیکس، نیوباند، اینسرت باند و نیو فیکس راهی بازار گشتند.
محصولات پر تعدادی که هم اکنون در بسیاری از فروشگاه های سراسر کشورمان در اختیار هموطنان عزیز قرار دارند.
چسب های صنعتی تقریبا در تمامی صنایع کاربرد داشته و هرصنعت به اقتزا زمینه فعالیت خود به یک و یا چند نوع چسب نیاز و وابستگی دارد.درمیان دست اندرکاران صنایع وابسته به چسب های صنعتی کمتر کسی را میتوان یافت که با محصولات شرکت آنا شیمی آراز آشنایی نداشته و تجربه استفاده از محصولات این برند را در سابقه خود نداشته باشد.
عمده محصولات شرکت آنا شیمی آراز شامل چسب های صنعت چوب، پاک کننده ها، اسپری فوم، چسب سیلیکون، دوقلو و … بوده که با برندهای انحصاری تحت عناوین مپل مکس ، تاپ فیکس ، نیوباند ، مپل فیکس ، اینسرت باند و نیوفیکس از مرغوبترین مواد اولیه اروپایی و با آخرین فرمولیشن و تکنولوژی روز دنیا تولید گردیده است.
همچنین شرکت آنا شیمی آراز در راستای گسترش تولیدات خود و قدم برداشتن در مسیر کارآفرینی و تولیدات داخلی در نظر دارد تا با اشخاص حقیقی و حقوقی و شرکت های خصوصی و دولتی برای تولید تمامی چسب ها با برند های شخصی ؛ شروع به همکاری کند و نیز آماده عقد قرارداد و همکاری با خریداران و فروشندگان عمده انواع چسب با برندهای تولیدی شرکت آنا شیمی آراز شامل : مپل مکس ، تاپ فیکس، مپل فیکس، نیوباند، اینسرت باند و نیو فیکس می باشد.
تلاش ما گسترش هرچه بیشتر محصولات و سبد کالایی و نیز ارتقای روز افزون کیفیت محصولات و همچنین گسترش سیستم عرضه محصولات به بازار می باشد تا از این طریق سهم خود را در پیشرفت روز افزون صنعت کشور ایفا کرده باشیم.

تصویر درباره ما